Maribor, 21.05.2012 sitemap Energetska sanacija DD Drava MB Javni razpisi Informacije javnega značaja Kontakti

ENERGETSKA SANACIJA DD DRAVA MB

V Dijaškem domu Drava Maribor želimo z energetsko sanacijo našega doma zasledovati cilj povečevanja energetske varčnosti in učinkovitosti ter posledično zmanjšati stroške, zmanjšati toplogredne izpuste in onesnaževanja okolja,   izboljšati oz. povečati zadovoljstvo vseh zaposlenih in vseh, ki so vključeni v izobraževalni proces ter izboljšati počutje oz. kvaliteto bivanja za naše dijake in zaposlene.
V ta namen smo pridobili sredstva Evropskega Kohezijskega sklada v višini 806.226,47 EUR, skupna vrednost projekta pa znaša 1.074.968,63 EUR.
Terminski plan predvideva, da bi se gradbena dela pričela nekje pred začetkom poletnih počitnic v mesecu maju oz. juniju 2012 in bila dokončana nekje do konca meseca avgusta 2012 oz. pred pričetkom pouka, kar je tudi predviden rok za dokončanje investicije.

Cilj investicije je energetsko sanirati 5.642 m2 ter posledično zmanjšanje stroškov ogrevanja in stroškov električne energije ter tako pozitivno vplivati na varovanje okolja ter k zmanjšanju toplogrednih izpustov (predvsem CO2).
Kontaktna oseba za posredovanje informacij o poteku projekta je ga. Veronika Horvat (veronika.horvat@dddrava.si).

Povezavi: http://www.svlr.gov.si/ in http://www.eu-skladi.si/

 

Dijaški dom drava EkoSola ECO Dijaški dom Zdrava šola